“День довкілля” в Солом’янському районі

25 квітня в Солом’янському районі проходив Всеукраїнський «День довкілля», в ході якого спільними зусиллями було зроблено величезну кількість корисних справ.
На суботнику, який проходив у Ландшафтному парку Солом’янського району за підтримки депутата Київради Миколи Негрича, взяли участь понад 70 мешканців району та активістів, а також представники “Зеленбуду” та студенти Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.
Під час суботника були висаджені дерева та кущі, встановлені нові лавочки, вивезено величезну кількість сміття, що накопичились протягом зими, – опалого листя та гілок, колоди дерев. В цілому, на території парку був дбайливо наведений справжній лад, чистота і затишок.
Окремо відзначимо, що напередодні депутат Микола Негрич за власні кошти поклав у парку нове асфальтоване покриття, встановив ліхтарі і нові лавки.
Бажаємо всім жителям Солом’янського району приємного відпочинку в чистих і упорядкованих парках. І щиро дякуємо всім небайдужим, хто взяв участь у суботниках.

День довкілля Микола Негрич
День довкілля Микола Негрич
День довкілля Микоал Негрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*