Депутат Микола Негрич хоче залишити Києву зоопарк та іподром

Микола Негрич зареєстрував проект постанови, яким накладається мораторій на відчуження власності земельних ділянок, де знаходяться Київський зоопарк і столичний іподром. Про це кореспонденту «Коментарів» повідомив сам депутат.Про це кореспонденту «Коментарів» повідомив депутат Київської міської ради Микола Негрич.
«Мій проект рішення свідчить про те, що не можна змінювати цільове призначення цих земель. Тобто, там, де знаходився зоопарк, може знаходитися тільки зоопарк і нічого іншого. Там, де знаходився іподром, повинен бути іподром і нічого іншого »- заявив депутат.Микола Михайлович, зазначив: «чому в місті повинен бути зоопарк – це і так зрозуміло».
На питання про те, чому потрібно зберегти іподром депутат сказав наступне:«Чому в місті повинен зберегтися іподром? Так, в сьогоднішній час можуть виникати питання, чому повинен зберегтися іподром і перебувати в місті. Можливо в сьогоднішній час це не так актуально, але скажімо, в найближчій перспективі, коли трохи ситуація в стані стабілізується, ці об’єкти будуть цікаві як для туристів, так і для інвестицій »- сказав він.За словами депутата, великим містам такі об’єкти як іподром, не кажучи вже про зоопарк, додають інвестиційну привабливість місту.«Так, можливо зараз не час, але можна повернутися до проектів років через два, але зносити і будувати на місці іподрому торговий центр – неправильно, цього робити не можна» – зазначив Микола Негрич. Депутат пояснив, що його мораторій зв’яже руки власникам: «На місці іподрому не може бути нічого іншого. Все одно це буде приватний іподром або комунальний. Головне – щоб на місці іподрому був іподром, на місці зоопарку – зоопарк »- підсумував Микола Михайлович. Відзначимо, що зараз проект пройшов дві профільні комісії і найближчим часом буде винесено на сесію Київради

Стаття підготовлена журналістами Comments.ua: http://comments.ua/life/495958-deputat-kievsoveta-hochet-sohranit.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*