Нові правила отримання субсидій

Зважаючи на численні звернення, поясню, що саме змінилося в цих правилах і як тепер отримати пільги.
1. Кому надається субсидія.
Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг. Також субсидію можуть оформити особи, які орендують житло і сплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла).
Субсидії надаються у випадку коли витрати на оплату ЖК послуг перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.
Соціальні норми на сім’ю з двох осіб:
62,52 кв м житла (13,65 кв м на людину)
130 кВт/год електроенергії на місяць
1,6 куб. м гарячої води на одну людину
2. В субсидії може бути відмовлено якщо ви здійснили одноразову дороговартісну покупку – на суму понад 50 тисяч гривень. Інші обмеження щодо майнового стану скасовані.
Також в субсидії може бути відмовлено, або припинено її надання, якщо подані неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих осіб. В цьому випадку заявник повинен буде повернути надмірну перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.
3. Документи на отримання субсидії.
Тепер потрібні лише заява та декларація (довідка про доходи більше не потрібна). Вже після отримання субсидії органи соціального захисту повинні самі перевірити достовірність всіх вказаних вами даних).
У квітні та жовтні 2015 року кожне домогосподарство разом із рахунком на сплату комунальних послуг отримає бланки для Заяви та Декларації на отримання субсидії. Заповнені документи треба надати в управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (можливо надіслати поштою).
4. Термін субсидії.
Тепер субсидія надається на 12 місяців, а не на опалювальний сезон. Також субсидія може автоматично подовжуватися на наступний період у разі відсутності змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*