Зустріч мешканців району з Миколою Негричем

11 березня пройшла зустріч мешканців Солом’янського району з депутатом Київради Миколою Негричем. Подібні заходи відбуваються регулярно і дають можливість обговорити всі наболілі питання і посприяти їх вирішенню.
Цього разу на зустріч прийшло 38 осіб. Виявилося, що на сьогоднішній день найбільш хвилююча людей проблема – це підняття тарифів на комунальні послуги. Для багатьох буде досить важко сплачувати дані послуги за новими цінами. І, нарешті, головне – на думку людей, пропорційно зростанню вартості комунальних послуг має рости і їх якість, а цього якраз не спостерігається.
«Останнім часом, а саме після початку підняття комунальних тарифів, значно збільшилася кількість звернень в депутатську приймальню, як письмових так і особистих, – зазначив депутат Микола Негрич. – Це дуже помітно і не дуже гарно, бо свідчить про те, що для більшості людей це дійсно нагальна проблема. Що стосується моєї роботи, то я насамперед буду домагатися від комунальних служб більш якісної та відповідальної роботи»
зустріч_мешканців_з _Миколою_Негричем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*