Сьогодні ОСББ та ЖБК надійніші за ЖЕКи

За словами депутата Київради Миколи Негрича робота ОСББ та ЖБК доводить, що ефективність їх роботи іноді набагато вища, ніж у звичайних житлово-експлуатаційних контор. Як депутат і просто людина, я був відверто задоволений рішенням Верховної Ради прийняти законопроект щодо ОСББ та ЖБК. Зрозуміло,що це – громадські утворення, і вони ніколи не були прибутковими організаціями. А той факт,що їх свого часу обклали податками, в черговий раз свідчить про недалекоглядність фіскальних органів. Сьогодні ні для кого не є таємницею, кого ці органи обслуговували. Тому я радий, що на цьому поставлена, і гадаю, надовго, крапка, – каже Микола Негрич.
Він вважає, що зараз ОСББ та ЖБК у своїй основі – це структури, які самі вирішують свою долю. Тобто це громадяни, які обрали свій шлях керування будинком, у якому вони живуть.
– Їм неможливо нічого нав’язати, бо вони рахують гроші й самі вирішують, кому й за що сплачувати. Зараз на моєму виборчому окрузі в Солом’янському район і працює 23 ЖБК та 3 ОСББ. Ще4 будинки готують документи щодо утворення організації співвласників. Люди не хочуть за свої гроші отримувати неякісні по-луги або не в повному обсязі. Я неодноразово цікавився цим питанням і дійшов висновку, що в ОСББ, як правило, й рахунки менші, й за будинками слідкують краще. Гадаю, що за такими громадськими структурами – майбутнє. До того ж вони набагато надійніші за ЖЕКи, час яких спливає, – вважає депутат Київради.

Посилання на ресурс: http://www.solor.kiev.ua/nomer_02_15.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*