Тотальний облік в житлових будинках

Київська міська адміністрація розпочала програму тотального обліку в житлових будинках, яка спрямована на зменшення нарахувань за опалення близько 30%. В межах цієї програми в будинках будуть встановлюватися лічильники теплової енергії, придбані за кошти міського бюджету. Пропонуємо вам перелік даних будинків по 51 виборчому округу Солом’янського району.
Повний перелік можно подивитися на сайті КМДА:
https://kievcity.gov.ua/content/energozberezhennya-u-kyievi.html

2 thoughts on “Тотальний облік в житлових будинках

  1. Доброго дня!
    Мене звуть Юлія і я представник мешканців будинку № 36 по вул. Машинобудівній в м. Києві. Наш будинок побудовано ще за часів розквіту Радянського союзу. Він теплий і затишний, однак, як і всі навіть дуже хороші речі, з часом почав потребувати ремонту. Звернення до КП «Грушківське» принесли деякі плоди (нам залатали дірки у підлозі та усунули шпарину в дверях), але на більше потужностей комунального підприємства не вистачило. Наразі на стінах в коридорах грибок, штукатурка полущилася віконні рами просіли й продуваються вітром. Звісно були ініціативи, щоб поміняти вікна і зробити нормальний якісний ремонт, однак левова частка мешканців – люди похилого віку та сім`ї з маленькими дітьми, які ледь зводять кінці з кінцями через економічну ситуацію в країні. Сума, виставлена нам “віконною компанією” величезна навіть для сімей з середнім достатком.
    Ми з надією звертаємося до Вас з проханням допомогти нам поміняти вікна в коридорах парадних, бо вони продуваються вітром, як результат на стінах пліснява і високі тепловтрати в домі. Дуже просимо Вас посприяти тому, щоб пенсіонери, які все життя працювали для економічного добробуту країни та маленькі дітки, в яких попереду ще все життя, жили з нормальними вікнами в будинку.

    • Доброго дня, проблема зрозуміла, з вами зв’яжеться наш представник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*