25-го голосуем №25

Вже за два дні Київ очиститься від засилля політичних бордів, агітаційних наметів, агітмукулатури в поштових скриньках та знову заживе звичним життям. Але, найважливіше, столиця обере собі владу.
Як і півтора роки тому я обираюся в своєму Солом’янському районі, в окрузі №100. Для мене 25 жовтня – це іспит.
Я добре знаю свій округ, що його турбує, чим він живе. Півтора роки було цілком достатньо щоб провести сотні зустрічей, поборотися с ЖЕКами та іншими структурами за права людей, встановити майданчики, полагодити під’їзди, стелі в будинках, заасфальтувати вулиці, оновити наш прекрасний Солом’янський парк… перелічувати можна ще довго.
Але зараз хочу звернутися до вас, друзі. Місцева влада, яку ви будете обирати 25 жовтня не впливає на питання армії, зміну комунальних тарифів на більшість послуг. Вона не регулює вступ до НАТО або ж інші глобальні питання. З цими гаслами йдуть ті, кому немає чого запропонувати.
Місцева влада, яку ви обираєте – це заасфальтований двір, дитячий майданчик, ціла стеля у школі, відремонтований під’їзд, працюючі ліфти, прибраний парк. Це питання її компетенції. Це питання моєї компетенції. Я хочу, щоб моя Солом’янка була затишною.
Тож закликаю усіх фб-френдів з Солом’янки підтримати мене 25 жовтня. Довіру виправдаю.
У списку моє прізвище – під №25. Запам’ятати легко: 25го за №25!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*