Без законопроекту про паркування вирішити транспортну проблему в Києві нереально

Через провалений депутатами Верховної Ради законопроект №3584 про паркування, місто на невизначений час втратило шанс навести лад із автомобілями у центрі. Про це заявив депутат Київради Микола Негрич.
За словами Негрича, місто повинно мати важелі впливу на водіїв, які паркують автівки у непризначених для цього місцях. Зокрема, як повідомив депутат, даний законопроект передбачав можливість брати штрафи та евакуйовувати ті автомобілі, які припарковані із порушеннями.
“Такого хаосу із паркуванням, як у Києві, немає у жодній європейській столиці. Якщо українські водії не дотримуються правил, паркуються на тротуарах, вони повинні нести за це відповідальність. Закон став би реальним важелем впливу для того, щоб розвантажити транспортні потоки у місті”, – коментує Микола Негрич.
Також за словами Негрича, законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері паркування транспортних засобів” дає можливість зробити прозорою сферу роботи паркувальників.
Нагадаємо, що Верховна Рада не прийняла у першому читанні цей закон. За нього проголосував лише 181 депутат.
http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_bez-zakonoproektu-pro-parkuvannya-virishiti-transportnu-problemu-v-kiyevi-nerealno-negrich/710796?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*