День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, були покладені квіти до Солом’янського меморіалу в парку ім. М. Островського. На чолі з генерал-лейтенантом Борисом Парафейніковим тут зібралися жителі району та представники навчальних закладів, представники Солом’янської райдержадміністрації та депутати Київради.
Всі ми щиросердечно виразили свою любов та пошану до всіх, хто віддав своє життя за нашу країну, за нас із вами та вшанували пам’ять загиблих під час війни хвилиною мовчання. Смуток, біль та, водночас, радість панували в цей момент. Радість, що були та є люди з такими мужніми серцями та любов’ю до своїх рідних, до своєї Батьківщини.
Серед учасників заходу були: заступник голови Володимир Бялковський, заступник голови Олена Максимова, народний депутат Дмитро Андрієвський, мої колеги – депутати Київської міської ради Максим Конобас, Руслан Кисіль, Олег Костюшко, В’ячеслав Непоп, Андрій Андрєєв, ректор Національної академії Володимир Чернєй, ректор Національного університету оборони ім. М. Черняховського Василь Телелим, ветерани та жителі району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*