Депутат Негрич про необхідність планувати ремонтні заходи в столиці

Ремонти різних міських об’єктів – це завжди позитивні зміни. Незважаючи на важливість поліпшення міста, такі роботи можуть доставляти деякі незручності киянам. Наприклад, оновлення дорожнього полотна, будівництво мостів і розв’язок створює пробки на дорогах, і багатьом жителям столиці доводиться добиратися на роботу годинами. Особливо відчутно страждають люди, які проживають у віддалених районах Києва. Для них поїздка в центр міста стає справжнім випробуванням.

На думку Миколи Негрича згадана проблема пов’язана з тим, що ремонтні заходи проводяться хаотично і не узгоджено. Перекриття кількох ділянок дороги одночасно істотно ускладнює рух цими вулицями, кияни змушені їхати на роботу та добиратися додому по кілька годин на день. Також представник Київради зазначив, що рішенням цієї проблеми є стратегічне планування ремонтних робіт, закріплене документально.

Як зробити ремонти в Києві більш комфортними для киян?

Микола Негрич повідомив, що проблема хаотичних та одночасних, ремонтних робіт пов’язана з тим, що чинний Генплан міста вже застарів. Виправити цю ситуацію допоможе прийняття нового документа з детальним описом зонування території, зазначенням дат споруди, а також знесення різноманітних об’єктів.
На думку депутата, потрібно зробити наступні кроки до грамотного оновлення столиці:

  • прийняти новий Генплан;
  • створити спеціальну карту, на якій будуть чітко вказані заплановані ремонти;
  • погоджувати плановані заходи як мінімум за півроку до їх початку;
  • не допускати накладок по ремонтних роботах в одному районі міста.

Як приклад представник мерії згадав Шулявський міст, одночасно з оновленням якого, проводиться заміна асфальту в тій же місцевості. Він підкреслив, що це дуже важливі зміни в дорожній інфраструктурі міста, але через них виникають пробки і кияни змушені проводити в них масу часу. Змінити дані обставини допоможе стратегічне планування відновлювальних робіт, при якому всі завдання будуть чітко розподілені за часом та місцем.

До того ж, ще один приклад непродуманих ремонтних заходів – знесення частини комплексу «Більшовик», який може продовжити терміни оновлення Шулявського мосту. Проведення усіх цих робіт одночасно також негативно позначиться на ситуації з перевантаженням доріг транспортом.

Депутат упевнений, що грамотно розплановані і узгоджені будівельно-ремонтні заходи зроблять столицю більш комфортною для місцевих жителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*