Депутат Негрич пропонує комплексний підхід до облагороджування київських дворів

Комфортне місто починається не з центральних вулиць, а з дворів біля житлових будинків. Роблячи акцент на головні проспекти, комунальники іноді відкладають ремонт цих територій на другий план або оновлюють їх точково. Депутат Микола Негрич висловив думку, що лише комплексне відновлення прибудинкових зон допоможе навести порядок.

Крім того, представник влади згадав, що часто кошти на ремонтні заходи спрямовані на оновлення сильно пошкоджених об’єктів, а інші аспекти відкладаються на потім. В результаті навіть відремонтовані ділянки не роблять двір більш затишним для жителів сусідніх будинків. Виправити цю ситуацію допоможе комплексний підхід до облагороджування території навколо житлових будинків, завдяки якому вже через пару років проблема буде вирішена.

У чому полягають недоліки ремонту столичних дворів?

В наші дні на благоустрій прибудинкових територій виділяються кошти і фахівці, але вони не вирішують всі питання, які можуть турбувати киян.

Депутат Негрич навів кілька прикладів непродуманого облаштування дворів. Він згадав ситуації, коли спочатку ремонтується дорога, а через нетривалий час комунальні служби починають укладати труби. Крім того, всі ми знаємо випадки, коли комунальники провели освітлення біля будинку, проте відклали на потім облаштування сміттєвих майданчиків і установку лавок. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що точковий благоустрій не робить такі зони більш затишними. На думку депутата Київради поліпшити стан наших дворів можна лише в комплексі.

Ініціатива «Комфортний двір»

Для ефективного відновлення столичних дворів необхідно розробити чіткий план першочергових завдань. Це можна зробити, склавши і запустивши програму «Комфортний двір», яка дозволить поліпшити облаштування спальних районів всього за кілька років.

Микола Негрич припускає, що дана програма повинна складатися з таких пунктів:

  • налагодження освітлення;
  • ремонт прибудинкових територій;
  • установка крамничок;
  • приведення в порядок клумб;
  • створення зручних сміттєвих майданчиків;
  • зміна дверей і вікон в будинках.

Як приклад депутат Негрич згадав свій округ, в якому недавно були замінені застарілі вікна. Крім того, він повідомив, що такі ж роботи проводяться по всьому місту. Наступним кроком має бути оновлення дворів і створення комфортних умов для місцевих жителів. До того ж, на модернізацію багатоквартирних будинків, прибудинкових зон і ремонт ліфтів у поточному році в столиці виділили 4,75 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*