Микола Негрич: “Не забуваємо й допомагаємо”

Миколу Негрича знають у районі як людину слова, якій притаманна наполегливість у вирішенні завдань, які ставить перед ним громада. З моменту травневих виборів до Київради минув майже рік, але за цей час вдалося надзвичайно багато зробити. Разом з вами ми працювали, реалізовуючи поставлені цілі і завдання для Солом’янського району та 51-гоокругу в цілому. За весь час роботи депутатом Київради Миколою Негричем було надано допомогу малозабезпеченим верствам населення, в тому числі ветеранам Великої Вітчизняної війни. Таку допомогу отримали більш ніж 470 людей з 51-го округу. Зважаючи на складну ситуацію в державі, хочеться зазначити, що Микола Негрич намагається власними силами допомогти ветеранам та пенсіонерам у наступних питаннях, а саме:
– у вирішенні комунальних проблем;
– у встановленні лічильників;
– в отриманні субсидій;
– юридичними консультаціями та іншим.
Отримавши нагоду, Микола Михайлович не забуває привітати ветеранів війни та пенсіонерів теплим словом та цінним подарунком.
привітання Миколи Негрича
Депутат поздоровляє всіх мешканців району з Днем Перемоги,бажає їм міцного здоров’я та мирного неба над головою. – Нехай це свято ще раз нагадує нам про те,що лише в мирі можливий розвиток людини, її майбутнє життя,її мрії. Бажаю,щоб ніхто не відчув горе втрат,щоби жодна матір не оплакувала сина або чоловіка. Хай вам усім щастить!, – наголошує депутат Київради Микола Негрич.
Посилання на ресурс: http://www.solor.kiev.ua/nomer_03_15.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*