Микола Негрич пропонує вирішення проблеми вандалізму на спортмайданчиках – це встановлення відеокамер

Для здоров’я і правильного розвитку дитини дуже важливі заняття спортом. Спортмайданчики біля шкіл є зручним і доступним варіантом активного проведення часу. Сьогодні у Києві облаштовано безліч спортивних зон, але, на жаль, вони швидко приходять в непридатність, а на їх території збираються галасливі компанії, котрі розпивають спиртне.

Багато киян стурбовані цим питанням і нерідко звертаються до чиновників. За інформацією, наданою депутатом Негричем, він часто стикається з проханнями вирішення проблеми нецільового використання спортивних майданчиків і у нього є бачення, як можна змінити цю ситуацію. Микола Негрич вважає, що цілодобове освітлення та відеоспостереження біля шкіл убезпечить майданчики від хуліганських дій.

Безпечний спорт для киян

Стадіони біля шкіл, на яких замість тренувань відбуваються гучні застілля, швидко втрачають свій зовнішній вигляд і функціональність. Турніки, а також тренажери, які використовуються не за призначенням, можуть зламатися і привести до отримання травм. В результаті дітям ніде проводити час з користю.
Як зазначив депутат Негрич, хоч школи і не працюють у літній період, на спортмайданчики діти продовжують ходити і в ці місяці. Але тепла погода сприяє не тільки тренуванням на свіжому повітрі, а й посиденьок зі спиртним. Захистити такі об’єкти від нецільового використання допоможе освітлення у вечірні години та установка камер спостереження.

Микола Негрич пропонує такий графік користування шкільними спортмайданчиками:

  • до 22.00 такі комплекси можуть відвідувати всі бажаючі. Цей час особливо актуальний для літа, коли пізно темніє і більшість людей намагається перебувати на свіжому повітрі до самого вечора;
  • після 22.00 дана територія закривається, включається освітлення і ведеться відеоспостереження. Такі заходи допоможуть запобігти пошкодженню і забрудненню зон для спорту.

Депутат зазначив, що сучасні майданчики оснащені всіма необхідними спортивними спорудами для тренувань цілий рік. Спорт повинен бути доступний дорослим і дітям, тому головне завдання влади і місцевих жителів – зберегти майданчики в хорошому стані якомога довше.

Доступний спорт для всієї родини

Програма столичної мерії «Безкоштовний спорт доступний кожному» дозволила обладнати більше 200-т спортмайданчиків за останні роки. Це сприяє популяризації здорового способу життя та розвитку нового напряму – воркаут, за яким в 2018 році були успішно проведені змагання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*