На вулиці Преображенській новий асфальт, а на Кудряшова – «лежачі поліцейські»

На Солом’янці комунальники продовжують ремонтувати вулиці, фарбувати лавки та під’їзди, а також наводити лад у парках та скверах. Днями закінчився ремонт на вулиці Преображенській. Асфальт проклали від вулиці Кривоноса до проспекту Повітрофлотського. Окрім новенького асфальту на Преображенській відремонтували тротуари та встановили нові бордюри.
«Приємно, що наш район змінюється. Чимало людей звертались до мене із проханням відремонтувати Преображенсього і разом з комунальниками нам вдалось провести ці роботи. Завдяки відповідальному підходу комунальників дорога була заасфальтована дуже оперативно», – повідомив депутат Київради Микола Негрич.
Цього тижня на Солом’янці також було встановлено «лежачі поліцейські» на перехресті вулиць Кудряшова та Механізаторів. Там, на переходах до парку, завжди жвавий автомобільний рух, через що часто траплялись аварії. Відтепер біля кожного переходу комунальники встановили по два таких «поліцейських».
«Планів щодо того, які зміни потрібні Солом’янці, дуже багато. Вірю, що ми зробимо наш район одним із найкомфортніших і найбільш безпечних у столиці», – резюмує Микола Негрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*