Постанова Київради про уповноважених осіб багатоквартирних будинків з питань житлово-комунального господарства.

З 1 листопада 2014 набула чинності Постанова Київради про уповноважених осіб багатоквартирних будинків з питань житлово-комунального господарства.
Резюмуючи даний документ простою мовою, у мешканців з’явився ряд переваг в частині спостереження та контролю за складом, якістю та термінами робіт комунально-експлуатаційних служб. Так, обрані уповноважені особи, простіше кажучи, активісти можуть:
– спостерігати за якістю роботи ЖЕКів, зокрема, запитувати у них всю необхідну інформацію, що стосується наданих послуг;
– вносити власні пропозиції щодо поліпшення якості обслуговування;
– представляти інтереси мешканців у відповідних інстанціях;
– брати участь у громадських слуханнях Київради.
Упевнений, що закріплення рекомендаційних та наглядових повноважень за мешканцями, – гідне починання. Зі свого боку, я давно веду активну роботу у своєму виборчому окрузі. Ми постійно проводимо консультації, роз’яснюємо суть даної постанови і можливості, які з’явилися у мешканців, допомагаємо людям організуватися і налагодити комунікацію з ЖЕКами.
Напередодні вже були обрані уповноважені особи в перших багатоквартирних будинках

Свідоцтва уповноважених осіб вже отримали представники наступних будинків: вул. Кривоноса 5/1 і 11; вул. Докучаєвська, 5; вул. Липківського 3, 21 і 37.

Микола Негрич
Микола Негрич
Микола Негрич
Микола Негрич
Микола Негрич
Микола Негрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*