“Школа №60 буде відремонтована цього року” – Микола Негрич

Діти – це наше майбутнє, тому має бути зроблено все, щоб їх розвиток проходив правильно та у комфорті. Створення необхідних умов у садку або школі є запорукою доброго здоров’я та самопочуття підростаючого покоління, а позитивний настрій – їх успішності в навчанні.

Шкільне приміщення повинно відповідати ряду важливих вимог, серед яких правильний рівень вологості, температурний режим і дотримання санітарно-гігієнічних норм. Однак виконання цих нормативів стає складнішим з кожним роком, будівлі навчальних закладів застаріли, а більшій частині взагалі потрібна капітальна реставрація. Змінити ситуацію можна тільки спільними зусиллями представників адміністрації школи, батьків учнів та міської влади, своїм прикладом це підтвердила школа Солом’янського району № 60.

Актуальність проблеми та перші кроки до її вирішення

З проблемами застарілих приміщень знайомі багато шкіл, особливо будівлі, зведені понад 30 років тому. Одне з найгостріших питань – підвищення енергоефективності споруди. До депутата Солом’янського району столиці Миколи Негрича нерідко звертаються директори шкіл, а також батьки дітей з проханням посприяти в отриманні державного фінансування на ремонт навчальних будівель. Протягом декількох років були замінені вікна і зроблено утеплення багатьох таких шкіл.

Депутат Микола Негрич побував на зустрічі у школі 60

В тому числі, завдяки спільним зусиллям у 2019 році вдалося домогтися виділення 2 800 000 грн на ремонтні заходи в школі №60. Дані державні кошти будуть витрачені на ремонт покрівлі, утеплення фасаду та поліпшення стану навчальних приміщень.

Адміністрація, батьки, а також команда депутата провели спільну зустріч, головним питанням під час якої було найбільш ефективне застосування фінансової підтримки з місцевого бюджету. Також прийнято рішення про проведення тендеру на виконання таких робіт. Так як батьки турбуються про правильний розподіл бюджету, якості ремонтних робіт, будматеріалів і не хочуть, щоб через кілька років стан приміщень повернувся на поточний рівень, тому був узгоджений план подальших дій.

План дій щодо вирішення проблеми з ремонтом школи

Микола Негрич повністю розуміє побоювання батьків школярів та представників адміністрації і висловлює похвалу всім учасникам обговорення за таку активність.
Для недопущення будь-яких порушень, депутат пообіцяв стежити за ситуацією, а також було прийнято рішення:

  1. Поставити питання на контроль родичів учнів.
  2. Провести повторну зустріч через місяць, на якій буде надано звіт про етап робіт і про кожну гривню з витрачених коштів.

Негрич висловив щиру подяку батькам учнів школи №60 міста Києва за їх ініціативність. Крім цього, депутат наголосив, що тільки спільними зусиллями можливо змінити умови, в яких навчаються діти: зробити школу більш затишною та теплою, вирішити суттєві проблеми стану навчальних приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*