Солом’янці вийшли на велику толоку

Солом’янці вийшли на велику толоку

За два тижні до Великодня в столиці пройшли міські толоки. Одна з найбільших відбулася в суботу 16 квітня у Солом’янському ландшафтному парку.

Сім’ї з дітьми, пенсіонери, колектив школи №60, місцеві депутати привели парк до ладу після зими: прибрали старе листя, перекопали клумби, вивезли сміття, висадили саджанці.

За словами ініціатора толоки, депутата Київради Миколи Негрича, прибирання парку є традиційним серед солом’янців.

“Природньо, що навесні, перед Великоднем люди роблять генеральне прибирання власного будинку. Солом’янка – наш дім, треба підготувати його до свят. ” – повідомив Микола Негрич

За словами депутата, окрім підтримки гарного стану Солом’янського ландшафтного парку, на нього чекає реконструкція.

«Наразі триває збір ідей та пропозицій щодо майбутньої реконструкції парку. Наша профільна комісія у Київраді збирає пропозиції від ініціативних груп громадських діячів. Серед них – архітектори, які знаються на створенні комфортного міського простору. Переконаний їх досвід стане в нагоді. Ми зробимо парк кращим”, – відзначив Микола Негрич.

За словами депутата, на початку квітня активісти розпочали розробку проекту реконструкції ландшафтного парку. Над проектом вже працюють архітектори, урбаністи та дизайнери, завдання яких – створити комфортний міський простір для відпочинку киян.

Як повідомлялось, 16 квітня, в День довкілля в Києві відбулося 27 толок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*