Солом’янський ландшафтний парк на шляху до відновлення

Микола Негрич, Николай Негрич

Днями мешканці Солом’янського району обговорювали питання розвитку Солом’янського ландшафтного лісопарку. «Не дозвольте забудувати наш парк!» – таким було одне з прохань солом’янчан. Про це у «Фейсбуці» повідомляє депутат Київради Микола Негрич.

Проблема забудов турбує мешканців Солом’янки, тому що на їх очах протягом 20 років майже в самому парку виростали котеджі та приватні будинки. Тож за результатами обговорення домовилися продовжувати те, що розпочали: вже вдалося самостійно заасфальтувати частину доріжок, відновити освітлення, встановити лавки тощо.

До відновлення парків залучають і волонтерів, а також просять усіх небайдужих вносити свої креативні ідеї щодо розвитку парку.

«Звісно, сьогодні ми займаємося парком і не лише збережемо прекрасну зелену територію, а й зробимо це місце більш комфортним. Знаючи, що відновлення парків поступово стає міським трендом, хотів би звернутися до волонтерів, які опікуються подібними питаннями. Приєднуйтесь до нас. З Вашого боку — креативні ідеї по розвитку парку, з мого — підтримка серед депутатського корпусу Київради. Наш дім – Солом’янка. Зробимо його комфортним!», – каже Микола Негрич.

Посилання на матеріал: http://kyiv1.org/news/solomyanskij-landshaftnij-park-na-shlyahu-do-vid-042890/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*