Солом’янський район має великі перспективи, — Микола Негрич

Негрич
Через кілька років, за сприятливих умов і достатнього фінансування, Солом’янський район цілком може перетворитися на один із найрозвиненіших у столиці. Таку думку висловив у розмові з «Київ 1» депутат Київради Микола Негрич.
Насамперед, район може заробити грошей завдяки об’єднанню Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова і Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського в одне медичне містечко. «Туди й зараз приїжджає багато іноземців у якості пацієнтів, яким роблять досить складні операції. Якщо зробити це правильно, сучасно, то з цього може бути зиск», – вважає депутат.

Крім цього, на базі Політехнічного інституту можна створити ІТ-містечко з певним прицілом на нові проекти. «Це дуже великий ресурс, там навчається понад 10000 студентів, більшість яких затребувані на ринку», – підкреслює Микола Негрич.

До того ж, у Солом’янському районі є аеропорт. Нині він нього до залізничного вокзалу можна доїхати тролейбусом. «Треба більше вдосконалити цю транспортну галузь. Думаю, за декілька років це реально зробити», – резюмує депутат.

Посилання на інтревю з Миколою Негричем на “Київ1”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*