Свято Першого дзвоника

Сьогодні привітав з початком навчального року учнів, вчителів та батьків школи №60. Для когось дзвоник лунав сьогодні вперше. І в них попереду – цілий світ знань та відкриттів. А для когось – це останнє 1 вересня у рідній школі. І через рік на вже фактично дорослу людину чекатиме важливий вибір: ким стати у житті.

Приємно, що школа оновлюється. Раніше ми добилися, щоб за рахунок міського бюджету було профінансовано ремонт та модернізацію цієї школи. Класи будуть теплими завдяки новим вікнам. У школі буде гарний спортзал з новим обладнанням, відремонтована актова зала. Сьогодні оглянув, чи встигли будівельники закінчити усі роботи, що обіцяли. Незважаючи не деякі зауваження, загалом, результатом задоволений.

Також хочу щиро подякувати начальнику відділу освіти Солом’янського району Заплотінській Олені Ігорівні та директору Середньої загальноосвітньої школи №60 комплексного розвитку дітей «Росток» Горносталь Аллі Олександрівні.

Ще раз вітаю усіх з початком нового навчального року! Бажаю учням, щоб знання давалися легко. Витримки – учителям, які виховують наше майбутнє. Сил – батькам.

НегричНегричНегричНегрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*