Толока в Солом’янському ландшафтному парку

Перша велика толока в Солом’янському ландшафтному парку зібрала кілька сотень людей, – Микола Негрич

Кілька сотень киян зібрались у вихідні в Солом’янському ландшафтному парку, щоб провести першу цьогорічну толоку і підготувати улюблену зону відпочинку до теплої пори. За словами співорганізатора заходу Миколи Негрича, цьогоріч окрім традиційного прибирання мешканці району могли також взяти участь у квестах та інших змаганнях.

Толока проходила в рамках всеукраїнського фестивалю “Том Сойєр-фест”. У парку в суботу працювало кілька інформаційних локацій. Окрім прибирання молодь мала можливість дізнатись про актуальні питання екології та сортування сміття.

“Приємно бачити, що на традиційну толоку виходить так багато молодих людей. Цього року на прибирання парку вийшло кілька сотень киян. Ми голові міняти стереотипи. Нинішня молодь – активна і прогресивна. Прибирання у парку – це перша велика толока в нашому районі, яка показала гарний результат. Якщо порівняти, який був парк років п’ять тому і яким сьогодні його зробили активні мешканці району – різниця буде колосальна”, – розповідає депутат Київради Микола Негрич.

В рамках толоки в ландшафтному парку було прибрано сміття та минулорічне листя з газонів. Також молодь пофарбувала лавки та сміттєві баки, побілили бордюри.

“Наша толока – це вже не просто прибирання сміття. Цьогоріч ми завезли також пісок в пожежні баки та облаштували територію біля дитячого майданчика. Це не остання наша толока – ми продовжуємо опікуватись зонами відпочинку нашого району і робити їх комфортними для киян”, – підсумував Микола Негрич.

На фестивалі в Солом’янському ландшафтному паку також працювали аніматори для дітей. А патрульні поліцейські розповідали малечі про особливості своєї роботи.

Організатор фестивалю “Том Сойєр-фест” – міжнародний благодійний фонд “Життя із надлишком”. Захід пройшов за підтримки БПП “Солідарність” та депутата Київради Миколи Негрича. А також – за підтримки Центру сім’ї Солом’янської районної державної адміністрації в місті Києві, ГО “Патріот” та Ініціативної молоді Солом’янки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*