У київських школах і дитсадках встановлять водні фільтри

До листопада 2015 в навчальних закладах Києва, в першу чергу в школах і дитячих садах депутати Київради та КМДА планують встановити обладнання для фільтрації води з міського водопроводу. Про це повідомив співавтор ініціативи, депутат Київської міської ради від Солом’янського району столиці Микола Негрич.

За словами депутата, можливість встановити водні фільтри, з’явилася за рахунок фінансової децентралізації, завдяки якій бюджетні надходження столиці істотно збільшилися.

“Основні надходження до бюджету столиці відбуваються за рахунок податків на фізичних осіб, податку на нерухомість, на прибуток та єдиного податку. Зміни у Податковому і Бюджетному кодексі торік дозволили залишати частину цих коштів у розпорядженні міста. Завдяки цьому столиця залишить цього року на свої потреби більше, ниж півтора мільярди гривень. Саме з цих коштів необхідно передбачити встановлення якісних фільтрів для води в школах і дитячих садах”, – роз’яснив свою ініціативу Микола Негрич.

За словами депутата, якість води в столичному водопроводі негативно позначається на здоров’ї вихованців дитячих садків та учнів шкіл.

“На хлорованій воді сьогодні готують їсти дітям в садах і молодшій школі. Діти п’ють цю воду на перервах. Це б’є по їх здоров’ю. Необхідно якомога швидше почати реалізацію програми з установки очисних фільтрів “, – повідомив автор ініціативи.

Як відомо, на початку 2015 року Київрада затвердила бюджет міста на рік. Спочатку доходи були заплановані в сумі 22,1млрд. грн., витрати – 20,2 млрд. грн. Однак, завдяки збільшенню податкових надходжень, ці суми планують збільшити до 24,8 млрд грн. и 22,9 млрд. грн. відповідно.

Ресурс: http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_u-kiyivskih-shkolah-i-ditsadkah-vstanovlyat-vodni-filtri-deputat-kiyivradi/645303

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*