У Києві продовжують наводити лад

Закінчився ремонт частини дороги на вулиці Солом’янській
У Солом’янському районі продовжуються ремонти доріг та прибудинкових територій. Днями комунальники повністю замінили асфальт на відрізку від вулиці Механізаторів до площі Солом’янської. Ця ділянка була досить проблемною: через вибоїни та ями страждали мешканці району.
За словами ініціатора ремонту депутата Київради Миколи Негрича, це не останній капітальний ремонт дороги, який буде зроблено на Солом’янці. У планах – закінчити інший бік цього ж проїду.
«Ремонтні роботи у нашому районі тривають з ранку до пізнього вечора. Комунальники, які ремонтували Солом’янську, працювали до ночі, аби мешканці нашого району не відчували дискомфорту від ремонтних робіт. До мене кілька разів приходили на прийом люди, які просили відремонтувати цю частину дороги. Вона була у плачевному стані. Але, нам вдалось ініціювати проведення ремонтних робіт швидко», – коментує Микола Негрич.
Нагадаємо, що на Солом’янці кілька тижнів тому замінили асфальт на Преображенського. А на перехресті вулиць Механізаторів та Кудряшова встановили «лежачі поліцейські». Продовжується також ремонт прибудинкових територій, встановлюються лавки та змінюються смітники.

Соломянка НегричСоломянка НегричСоломянка Негрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*