У парках Солом’янки з’являться освітлення і безкоштовний вайфай

Ландшафтний парк і парк Островського у Солом’янському районі Києва істотно оновлять. Про це повідомив депутат Київської міської ради від Солом’янського району Микола Негрич
За словами депутата, спільно з волонтерами вони ініціювали створення концепції розвитку парків Солом’янського району і вже почали роботи з благоустрою парків.Зокрема, у Солом’янському ландшафтному парку за підтримки Негрича замінили асфальтне покриття, поставили лавки та урни, а днями встановили близько двох десятків ліхтарів на території парку.

Як повідомив Микола Негрич, наступним кроком стане благоустрій парку Островського, що на Солом’янській площі.”Ми регулярно спілкуємося з жителями району й ті оновлення, які вдалося зробити в парках – по суті відповідь на запит киян жити в комфортному районі”, – сказав депутат від Солом’янки.

“Наступним кроком стане безкоштовний вайфай в парку Островського. Там є великий дитячий майданчик і постійно гуляють молоді сім’ї з дітьми. Думаю, що батькам буде комфортно користуватися інтернетом, обмінюватися фотографіями”, – додав Микола Негрич.

Як відомо, кияни звернулися до депутата від Солом’янського району Миколі Негрича з проханням благоустроїти Ландшафтний парк. Відповіддю на це стала концепція розвитку парку в рамках ініціативи депутата “Солом’янка – комфортний район”.

Ресурс: http://www.depo.ua/ukr/life/u-parkah-solom-yanki-z-yavlyatsya-osvitlennya-i-bezkoshtovniy-07082015105900

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*