В школах Києва встановлять камери відеоспостереження

В навчальних закладах Києва посилять заходи безпеки, встановивши камери відеоспостереження. З такою ініціативою виступив депутат Київради від Солом’янського району столиці Микола Негрич, – повідомляє прес-служба депутата.

За словами депутата система відеоспостереження – можливість для батьків бачити, що відбувається в навчальному закладі, спостерігати як працює охорона, як викладачі поводять себе з дітьми, і навпаки.

– Відеокамери в школах доволі розповсюджена практика в США, Великій Британії та країнах Скандинавії. Декілька років тому і Міністерство освіти та науки рекомендувало директорам шкіл та вузів України ставити в закладах відеоспостереження. Та, до цього часу через відсутність коштів мова йшла лише про окремі випадки відеонагляду в школах, встановленого меценатами і благодійниками, – зазначив депутат.

Необхідні кошти на встановлення камер, за словами Негрича, в бюджеті міста є – за рахунок фінансової децентралізації бюджетні надходження столиці істотно збільшилися.

– Ми з колегами вже підготували відповідний проект рішення. Впевнений Київрада підтримає цю ініціативу, – зазначив Негрич.

Раніше депутат Київради виступив з ініціативою встановлення обладнання для фільтрації водопровідної води в школах міста. Необхідні кошти були виділені Київрадою – до грудня 2015 в школах і дитсадках буде забезпечено встановлення фільтрів для питної води.

Як відомо, на початку 2015 року Київрада затвердила бюджет міста на рік. Спочатку доходи були заплановані в сумі 22,1 млрд грн, витрати — 20,2 млрд грн. Однак, завдяки збільшенню податкових надходжень, ці суми планують збільшити до 24,8 млрд грн і 22,9 млрд грн відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*