Власникам гаражів зменшили плату за землю

Негрич Микола Михайлович податок для гаражних кооперативів зменшено

Депутати Київради зменшили податок на землю для гаражних кооперативів столиці. У результаті прийнятого рішення автовласники будуть платити за землю майже в 30-ть разів менше. Таким чином Київрадою було підтримано ініціативу депутатів переглянути податок на землю для киян-власників гаражів. Про це повідомляє прес-служба Територіальної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” в місті Києві.

За словами співавтора ініціативи, депутата Київради Миколи Негрича (фракція «Солідарність»), питання про зменшення відсоткової ставки податку на землю було розглянуто після звернення представників одного зі столичних гаражних кооперативів.

«Кияни – власники гаражів в одному з кооперативів у Солом’янському районі – отримали рахунки на абсолютно непідйомні для них суми, оскільки зросла не тільки вартість землі, а й ставка податку», – зазначив депутат.

За словами Миколи Негрича, члени кооперативу, 60% з яких –  пенсіонери, були змушені щомісяця платити по 96 тис. грн або понад 435 грн з одного гаража.

«Разом із колегами-депутатами нам вдалося зменшити ставку з 3% до 0,01%. Завдяки цьому плата з усього кооперативу знизилася до 3 тисяч грн в місяць”, – підсумував Микола Негрич.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4770/news/1456242038.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*