Встановлення дошки для малювання на дитячому майданчику по вул. Волгоградська, 3

На ігровому майданчику на Солом’янці встановили унікальну дошку для малювання крейдою
Унікальну дошку для малювання крейдою було встановлено на дитячому майданчику, що на вулиці Волгоградській в Києві. Більше 100 дітей разом із батьками взяли участь у дитячому святі з цієї нагоди.
За словами ініціатора встановлення дошки та проведення свята, депутата Миколи Негрича, покращення бази для відпочинку дітей в районі – це першочергове завдання.
“Сьогодні ми разом із партією “Солідарність” встановили на Волгоградській унікальну дошку, яку вже полюбила малеча з усього району. Для них це величезний простір для творчості. В день встановлення дошки провели свято для малечі. Приємно бачити, що наш район змінюється, дітям є де проводити літні канікули. Переконаний, що дбати треба не тільки про навчання, а і про відпочинок підростаючого покоління”, – зазначив Микола Негрич.
Депутат також додав, на майданчику на Волгоградській, 9 до Дня захисту дітей було встановлено нові секції, пофарбовано конструкції та огороджено територію.
“До наведення ладу на майданчиках завжди долучаються місцеві мешканці. Якщо люди вкладають свою працю в те, щоб облаштувати комфортне місце відпочинку для дітей, то вони із більшою відповідальністю потім ставляться до його збереження. Окрім того, в нашому районі найближчим часом будуть облаштовані три нові сквери. Ми разом робимо Солом’янку одним із найкомфортніших районів столиці”, – додав Микола Негрич.
Як відомо, цього року за сприяння Миколи Негрича було відновлено майданчик на Кудряшова 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*