Зустріч з депутатом 18.05.16

Сьогоднішній прийом громадян викликав занепокоєння. Поспілкувавшись майже з п’ятдесятьма мешканцями Солом’янки, дійшов висновку, що люди зовсім не поінформовані про глобальні зміни у сфері ЖКГ, які відбудуться вже 1 липня. Саме до цієї дати, згідно з законодавством, мешканці багатоповерхівок мають створити ОСББ або обрати управителя. Якщо до цього часу вони не визначаться, виконавчий орган місцевої ради на конкурсній основі призначить управителя.
Дехто, як наприклад, мешканці будинків по вул. Липківського занурилися у проблему і з’ясували, що самостійно не впораються з управлінням будинками, якщо ЖЕК їх передасть в такому незадовільному стані, як є зараз.
Можна шукати причини, чому так сталося. Але, врешті решт, все зводиться до одного висновку – люди не готові до різкого переходу на нову форму управління житлом. Для цього необхідно ще як мінімум 5-6 місяців. Переконаний, за цей час можна провести масштабну інформкампанію поміж киян щодо змін, які на них чекають.
Це питання стосується не лише компетенції Київради. Вирішенням проблеми має зайнятися парламент. Буду ініціювати з колегами відповідні звернення до органів влади. Реформа ЖКГ не має перетворитися на порожню балаканину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*